Přihlášeno: 0 lidí

Jak jsme jeli maraton v Karlových Varech

Vážení přátelé

přináším Vám další reportáž, tentokrát o tom jak jsme vyrazli na AM bike maraton do Karlových Varů. Uskutečnil se minulou sobotu tj. 9.8.2014 a jeli jsme ho ve dvou členech našeho teamu. Já a Zdeněk Karhan (karhy).

Již loni jsem zjistil (letos jsem se v tom akorát utvrdil), že se nejedná o úplně jednoduchý závod, délka 58 km a převýšení 1500 m hovoří za vše. Navíc kdo zná Karlovy Vary, tak ví že kopce v okolí nejsou vůbec jednoduché - prudké, plné vraceček, šotolinové a plné volných kamenů. Zkrátka technika jak má být. Prý se jedná o jeden z nejtěžších závodů v seriálu Kola pro život. Teď trochu fotek ze závodu.

Těsně před startem nám bylo ještě hej

Zdeněk dorazil do cíle na skvělém 210 místě celkově - když se k tomu připočte, že část závodu objel bez sedla a navíc to byl jeho první bike maraton tak klobouk dolů

dlouhán dorazil do cíle na velmi pěkném 256 místě celkově a 57 v kategorii

Zdeňkův výraz v cíli hovoří za vše "ty jo na co jsem se to dal" - no byl trošičku prošitý

lok studené Coly přišel v cíli vhod

Autor
11.8.2014 - dlouhán
Michal Král:  Ahoj, fotky z letošního běhu na Svatobor nebudou?
13.4.2024 13:08:31
dlouhán:  velká omluva - má špatná práce s aplikací. Výsledky už tam jsou
27.3.2024 11:12:31
KK:  Dlouhánovi to asi chvilku potrvá, ale dá to tam :-) .
25.3.2024 21:26:54
Michal Král:  Predbezne a neoficialni vysledky mame na FB "Ešus liga". Ale mam tam tedy jen 59 lidi :D
25.3.2024 18:32:20
Dittrich:  Zdravim, kde najdu výsledky ze sobotního běhu na Svatobor ? Mám tam jen z roku 2023c děkuji
25.3.2024 12:40:22
dlouhán:  Přátelé - byly přidány výsledky ze sobotního závodu. Na fotogalerii se pracuje