Sušický High Point Stevens MTB Maraton 2024:
Zbývá: 147 dní
Přihlášeno: 0 lidí

aktualita k 4.8.2013

Dne 3.8. jsme opět v plné sestavě vyrazili na další závod seriálu Kolo pro život. Tentokrát naším cílem byl nedaleký Churáňov kde se jel tradiční Šumavský MTB maraton o délce 61 km a převýšení 1700 m. O náročnosti trati může hovořit fakt, že start závodu je postaven na parkovišti pod sjezdovkou Kobyla na Zadově a prvních 5 km závodu vede pouze do kopce. Startujících v hlavním závodě bylo cca 500 závodníků. Jelikož jsme znali předpověď počasí bylo naším cílem hlavně přežít. Bohužel předpověď se nemýlila bylo od 32°C výše. Trať byla suchá, takže jediné osvěžení jsme měli v podobě přejezdu brodů, všem je určitě znám tradiční brod pod Kubovkou. Každoroční "nezapomenutelný" zážitek je pro nás průjezd Vimperským hradem (kde je báječná stojka), letos byl umocněný  spousty diváků, kteří se zůčastnili historických Vimperských slavností. Nakonec jsme všichni tři závod dali a výsledky nebly vůbec špatné.

Před závodem nemůže chybět ani tradiční obhlídka zázemí, jak je vidět nálada byla výtečná

Teamové foto před stánkem našeho Generálního partnera

Vladimír projíždí po zaváděcím výjezdu okolo našich fotografek Lenky a Ivany (díky moc za podporu děvčata) - závod dokončil na výtečném 180 místě - jo kdo umí ten umí

Projíždí Dlouhán - závod dokončil na velmi pěkném 269 místě

Projíždí Václav - závod dokončil na velmi slušném 390 místě

Autor
4.8.2013 - gripen
dlouhán:  velká omluva - má špatná práce s aplikací. Výsledky už tam jsou
27.3.2024 11:12:31
KK:  Dlouhánovi to asi chvilku potrvá, ale dá to tam :-) .
25.3.2024 21:26:54
Michal Král:  Predbezne a neoficialni vysledky mame na FB "Ešus liga". Ale mam tam tedy jen 59 lidi :D
25.3.2024 18:32:20
Dittrich:  Zdravim, kde najdu výsledky ze sobotního běhu na Svatobor ? Mám tam jen z roku 2023c děkuji
25.3.2024 12:40:22
dlouhán:  Přátelé - byly přidány výsledky ze sobotního závodu. Na fotogalerii se pracuje