Memoriál Evy Hrabové 2021:
Zbývá: 157 dní
Přihlášeno: 0 lidí



Výsledky Kluci ročník narození 2015 a mladší (6 let a mladší)
Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým
1. 23 Husník Lukáš 2016 Plzeň
2. 26 Staněk Marek 2016 MTB Ježíkov Horažďovice
3. 46 Sázavský Matěj 2016 Hradiště
4. 38 Vlas Vít 2017 Sušice
5. 33 Václavík Vilém 2015 Sušice
6. 42 Jiří Reeh 2019 High point


Výsledky Kluci ročník narození 2015 a mladší (6 let a mladší)
Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým
1. 48 Hnědkovská Nina 2017 Sušice
2. 37 Oudesová Emílie 2017 Sušice
3. 20 Potužáková Karolína 2017 Hrádek
4. 41 Sofie Zahálková 2018 Sušice


Výsledky Kluci ročník narození 2013 až 2014 (7 - 8 let)
Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým
1. 1 Gaier Jakub 2013 ČEZ cykloteam Tábor
2. 27 Štětina Michal 2014 Explosow Bike Team
3. 47 Sázavský Adam 2014 Hradiště
4. 32 Eldemir Ege 2013 OP Kola
5. 19 Ježek David 2014 MTB Ježíkov Horažďovice
6. 4 Petřík David 2013 JIKO Čácha Sušice
7. 49 Kavale Sebastian 2013 Rabí


Výsledky Holky ročník narození 2013 až 2014 (7 - 8 let)
Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým
1. 35 Bauerová Klára 2014 COPR Přeštice
2. 28 Wendlerová Adéla 2013 Author Team Stupno
3. 7 Jůnová Lucie 2013
4. 21 Leipeltová Anna 2014 Sušice
5. 40 Návarová Tereza 2014 HIGH POINT


Výsledky Kluci ročník narození 2011 až 2012 (9 - 10 let)
Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým
1. 11 Chod Samuel 2011 MTB Ježíkov Horažďovice
2. 36 Bauer Jan 2012 COPR Přeštice
3. 16 Strnad Bedřich 2012 ABC Team Železná Ruda
4. 39 Zajac Jan 2012 Sušice
5. 2 Kříž Daniel 2011 Horažďovice


Výsledky Holky ročník narození 2011 až 2012 (9 - 10 let)
Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým
1. 24 Vlková Vanesa 2012 Kola BBM


Výsledky Kluci ročník narození 2009 až 2010 (11 - 12 let)
Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým
1. 8 Ladman Vojta 2010 Horažďovice
2. 43 Voják Matěj 2009 Author Team Stupno
3. 5 Kyrál Šimon 2009 Ski Sokol Stachy
4. 25 Vlk David 2010 Kola BBM
5. 29 Wendler Jan 2009 Author Team Stupno
6. 17 Pospíchal Jonáš 2010 ABC Team Železná Ruda
7. 34 Václavík Vlastimil 2010 Sušice


Výsledky Holky ročník narození 2009 až 2010 (11 - 12 let)
Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým
1. 13 Částková Zora 2010 ABC Team Železná Ruda
2. 14 Baarová Rozárie 2009 ABC Team Železná Ruda
3. 3 Lišková Denisa 2009 HC Vlci Sušice
4. 9 Jůnová Karolína 2009


Výsledky Kluci ročník narození 2007 až 2008 (13 - 14 let)
Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým
1. 18 Macalík Šimon 2007 ABC Team Železná Ruda
2. 10 Kuželka Jan 2008 Sušice


Výsledky Holky ročník narození 2007 až 2008 (13 - 14 let)
Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým
1. 15 Částková Agáta 2008 ABC Team Železná Ruda


Celkem dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 307 Reeh Jiří 1980 MBD High point 2:10:17
2. 315 Toman Petr 1997 MAD Velosport Domažlice 2:13:26
3. 320 Kobes Miroslav 1970 MVD Velosport Domažlice 2:18:56
4. 308 Kovařík Karel 1975 MBD Klatovy 2:24:08
5. 303 Částka Kryštof 1977 MBD ABC team Železná Ruda 2:24:50
6. 317 Nykles Jan 1976 MVD Velosport Domažlice 2:26:19
7. 326 Smola Lukáš 1992 MAD Galaxy Cyklošvec Stevens 2:27:32
8. 304 Sázavský Jan 1982 MAD Velosport Domažlice 2:29:14
9. 330 Panuška Michal 1993 MAD JBR Enduro Team 2:29:20
10. 327 Šesták Martin 1969 MVD WinPeaks 2:29:21
11. 318 Říha Karel 1990 MAD Kross Železná Ruda 2:32:56
12. 309 Kudlák Tomáš 1993 MAD Galaxy Cyklošvec Stevens 2:35:17
13. 322 Edelmann Jan 1980 MBD Velosport Domažliče 2:35:36
14. 313 Kubíček Petr 1971 MVD Velosport Domažlice 2:36:28
15. 306 Wendler Viktor 1976 MBD Author Team Stupno 2:38:42
16. 302 Ladman František 1978 MBD x 2:40:31
17. 310 Legát Vojtěch 1992 MAD Merida bike Plzeň 2:40:50
18. 325 Mařík Lukáš 1974 MBD Plzeň 2:42:15
19. 328 Hajský Pavel 1971 MVD PPKA-bike 2:44:38
20. 314 Bešta Martin 1981 MBD x 2:49:47
21. 311 Nováček Tomáš 2003 MJD JUDO Klatovy 2:56:50
22. 312 Minár Martin 1967 MVD Kbely Cycling Team 3:05:11
23. 324 Hájek Alexander 1958 MVD x 3:05:48
24. 323 Hájek Josef 1972 MBD Cyklosport Klatovy 3:16:28
25. 301 Lišková Simona 1977 ŽBD Sušice 3:44:49
26. 305 Babka Jaroslav 1983 MAD Jiko Čácha Sušíce DNF
27. 329 Kubeš Vladislav 1978 MBD x DNF


Ženy B 1981 a starší (40 let a starší) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 301 Lišková Simona 1977 ŽBD Sušice 3:44:49


Junioři 2004 - 2003 (17 - 18 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 311 Nováček Tomáš 2003 MJD JUDO Klatovy 2:56:50


Muži A 2002 -1982 (19 - 39 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 315 Toman Petr 1997 MAD Velosport Domažlice 2:13:26
2 326 Smola Lukáš 1992 MAD Galaxy Cyklošvec Stevens 2:27:32
3 304 Sázavský Jan 1982 MAD Velosport Domažlice 2:29:14
4 330 Panuška Michal 1993 MAD JBR Enduro Team 2:29:20
5 318 Říha Karel 1990 MAD Kross Železná Ruda 2:32:56
6 309 Kudlák Tomáš 1993 MAD Galaxy Cyklošvec Stevens 2:35:17
7 310 Legát Vojtěch 1992 MAD Merida bike Plzeň 2:40:50
8 305 Babka Jaroslav 1983 MAD Jiko Čácha Sušíce DNF


Muži B 1981 - 1972 (40 - 49 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 307 Reeh Jiří 1980 MBD High point 2:10:17
2 308 Kovařík Karel 1975 MBD Klatovy 2:24:08
3 303 Částka Kryštof 1977 MBD ABC team Železná Ruda 2:24:50
4 317 Nykles Jan 1976 MVD Velosport Domažlice 2:26:19
5 322 Edelmann Jan 1980 MBD Velosport Domažliče 2:35:36
6 306 Wendler Viktor 1976 MBD Author Team Stupno 2:38:42
7 302 Ladman František 1978 MBD x 2:40:31
8 325 Mařík Lukáš 1974 MBD Plzeň 2:42:15
9 314 Bešta Martin 1981 MBD x 2:49:47
10 323 Hájek Josef 1972 MBD Cyklosport Klatovy 3:16:28
11 329 Kubeš Vladislav 1978 MBD x DNF


Veteráni 1971 a starší (50 let a starší) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 320 Kobes Miroslav 1970 MVD Velosport Domažlice 2:18:56
2 327 Šesták Martin 1969 MVD WinPeaks 2:29:21
3 313 Kubíček Petr 1971 MVD Velosport Domažlice 2:36:28
4 328 Hajský Pavel 1971 MVD PPKA-bike 2:44:38
5 312 Minár Martin 1967 MVD Kbely Cycling Team 3:05:11
6 324 Hájek Alexander 1958 MVD x 3:05:48


Celkem krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 22 Haselberger Zdeněk 1989 MBK Sušičák 1:25:53
2. 37 Soukup Petr 1970 MVAK CykloŠvec Stevens 1:29:15
3. 28 Hrabý Michal 1971 MVAK Jiko Čácha Sušice 1:32:12
4. 30 Kouba Jaroslav 1960 MVBK HarfaSport Šumava Riders 1:37:16
5. 17 Bubla Ladislav 1959 MVBK GS Jistebnice 1:38:35
6. 20 Haselbergerová Eva 1990 ŽBK Born in Šumava 1:40:07
7. 31 Jakuba Tomáš 2002 MAK OP KOLA 1:40:28
8. 5 Staněk Jaroslav 1985 MBK MTB Ježíkov Horažďovice 1:40:39
9. 36 Černý Martin 1962 MVAK Bike Brdy Team 1:40:40
10. 29 Marek Libor 1975 MVAK MTB Šumava Riders 1:44:41
11. 25 Ed Lískovec 1963 MVAK Jiko Čácha Sušice 1:45:17
12. 27 Tuháček Vladimír 1963 MVAK SportBike Skála 1:46:31
13. 2 Chod Libor 1984 MBK MTB Ježíkov Horažďovice 1:48:40
14. 6 Baarová Petra 1998 ŽAK Cyklo Malát Klatovy 1:50:05
15. 18 Toth Miroslav 1961 MVBK Trhanov 1:50:14
16. 11 Puchinger Ondřej 1980 MVAK Jiko Čácha Sušice 1:54:50
17. 8 Joza Ladislav 1975 MVAK Sušice 1:54:55
18. 3 Částková Jiřina 1977 ŽCK ABC Team Žel. Ruda 2:02:28
19. 4 Částková Agáta 2008 ŽKJK ABC Team Železná Ruda 2:02:29
20. 14 Sova Jan 2004 MKJK x 2:04:16
21. 13 Kubala František 1971 MVAK Kross Bikeranch Team 2:04:30
22. 7 Mašek Karel 1975 MVAK Sportoviště města Sušice 2:08:16
23. 1 Tobiáš Jaroslav 1968 MVAK ABC Team Železná Ruda 2:10:22
24. 16 Pokorná Eva 1976 ŽCK x 2:14:14
25. 15 Pokorný Zbyněk 1975 MVAK Sušice 2:14:15
26. 19 Čief Michal 1992 MAK x 2:16:57
27. 26 Lenc Jiří 1954 MVBK MTB Šumava Riders 2:18:39
28. 24 Zacpalová Marta 1985 ŽBK x 2:20:36
29. 33 Oudová Martina 2002 ŽAK Sušice 2:45:27
30. 35 Kehart Pavel 1983 MBK WARP ^2 DNF









Ženy celkem krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 20 Haselbergerová Eva 1990 ŽBK Born in Šumava 1:40:07
2. 6 Baarová Petra 1998 ŽAK Cyklo Malát Klatovy 1:50:05
3. 3 Částková Jiřina 1977 ŽCK ABC Team Žel. Ruda 2:02:28
4. 4 Částková Agáta 2008 ŽKJK ABC Team Železná Ruda 2:02:29
5. 16 Pokorná Eva 1976 ŽCK x 2:14:14
6. 24 Zacpalová Marta 1985 ŽBK x 2:20:36
7. 33 Oudová Martina 2002 ŽAK Sušice 2:45:27









Muži celkem krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 22 Haselberg Zdeněk 1989 MBK Sušičáč 1:25:53
2. 37 Soukup Petr 1970 MVAK CykloŠvec Stevens 1:29:15
3. 28 Hrabý Michal 1971 MVAK Jiko Čácha Sušice 1:32:12
4. 30 Kouba Jaroslav 1960 MVBK HarfaSport Šumava Riders 1:37:16
5. 17 Bubla Ladislav 1959 MVBK GS Jistebnice 1:38:35
6. 31 Jakuba Tomáš 2002 MAK OP KOLA 1:40:28
7. 5 Staněk Jaroslav 1985 MBK MTB Ježíkov Horažďovice 1:40:39
8. 36 Černý Martin 1962 MVAK Bike Brdy Team 1:40:40
9. 29 Marek Libor 1975 MVAK MTB Šumava Riders 1:44:41
10. 25 Ed Lískovec 1963 MVAK Jiko Čácha Sušice 1:45:17
11. 27 Tuháček Vladimír 1963 MVAK SportBike Skála 1:46:31
12. 2 Chod Libor 1984 MBK MTB Ježíkov Horažďovice 1:48:40
13. 18 Toth Miroslav 1961 MVBK Trhanov 1:50:14
14. 11 Puchinger Ondřej 1980 MVAK Jiko Čácha Sušice 1:54:50
15. 8 Joza Ladislav 1975 MVAK Sušice 1:54:55
16. 14 Sova Jan 2004 MKJK x 2:04:16
17. 13 Kubala František 1971 MVAK Kross Bikeranch Team 2:04:30
18. 7 Mašek Karel 1975 MVAK Sportoviště města Sušice 2:08:16
19. 1 Tobiáš Jaroslav 1968 MVAK ABC Team Železná Ruda 2:10:22
20. 15 Pokorný Zbyněk 1975 MVAK Sušice 2:14:15
21. 19 Čief Michal 1992 MAK x 2:16:57
22. 26 Lenc Jiří 1954 MVBK MTB Šumava Riders 2:18:39
23. 35 Kehart Pavel 1983 MBK WARP ^2 DNF


Kadetky + Juniorky 2006 - 2003 (15 - 18 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 4 Částková Agáta 2008 ŽKJK ABC Team Železná Ruda 2:02:29


Ženy A 2002 - 1992 (19 - 29 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 6 Baarová Petra 1998 ŽAK Cyklo Malát Klatovy 1:50:05
2 33 Oudová Martina 2002 ŽAK Sušice 2:45:27


Ženy B 1991 - 1982 (30 až 39 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 20 Haselbergerová Eva 1990 ŽBK Born in Šumava 1:40:07
2 24 Zacpalová Marta 1985 ŽBK x 2:20:36


Ženy C 1981 a starší (40 let a starší) - krátká

Pořadí Startovní číslo Rok narození Kategorie Tým Čas
1 3 Částková Jiřina 1977 ŽCK ABC Team Žel. Ruda 2:02:28
2 16 Pokorná Eva 1976 ŽCK x 2:14:14


Kadeti + Junioři 2006 - 2003 (15 -18 let)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 14 Sova Jan 2004 MKJK x 2:04:16


Muži A 2002 - 1992 (19 - 29 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 31 Jakuba Tomáš 2002 MAK OP KOLA 1:40:28
2 19 Čief Michal 1992 MAK x 2:16:57


Muži B 1991 - 1982 (30 - 39 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 22 Haselberg Zdeněk 1989 MBK Sušičáč 1:25:53
2 5 Staněk Jaroslav 1985 MBK MTB Ježíkov Horažďovice 1:40:39
3 2 Chod Libor 1984 MBK MTB Ježíkov Horažďovice 1:48:40

35 Kehart Pavel 1983 MBK WARP ^2 DNF


Veteráni A 1981 - 1962 (40 - 59 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 37 Soukup Petr 1970 MVAK CykloŠvec Stevens 1:29:15
2 28 Hrabý Michal 1971 MVAK Jiko Čácha Sušice 1:32:12
3 36 Černý Martin 1962 MVAK Bike Brdy Team 1:40:40
4 29 Marek Libor 1975 MVAK MTB Šumava Riders 1:44:41
5 25 Ed Lískovec 1963 MVAK Jiko Čácha Sušice 1:45:17
6 27 Tuháček Vladimír 1963 MVAK SportBike Skála 1:46:31
7 11 Puchinger Ondřej 1980 MVAK Jiko Čácha Sušice 1:54:50
8 8 Joza Ladislav 1975 MVAK Sušice 1:54:55
9 13 Kubala František 1971 MVAK Kross Bikeranch Team 2:04:30
10 7 Mašek Karel 1975 MVAK Sportoviště města Sušice 2:08:16
11 1 Tobiáš Jaroslav 1968 MVAK ABC Team Železná Ruda 2:10:22
12 15 Pokorný Zbyněk 1975 MVAK Sušice 2:14:15


Veteráni B 1961 a starší (60 let a starší) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1 30 Kouba Jaroslav 1960 MVBK HarfaSport Šumava Riders 1:37:16
2 17 Bubla Ladislav 1959 MVBK GS Jistebnice 1:38:35
3 18 Toth Miroslav 1961 MVBK Trhanov 1:50:14
4 26 Lenc Jiří 1954 MVBK MTB Šumava Riders 2:18:39

Dlouhán:  Velká omluva za "neviditelné" výsledky z memoriálu. Vše jsem napravil a už jsou vidět v sekci.
17.10.2021 10:45:12
Kuba Ž.:  Než to bude tady ;-) https://vrchy.maratonstav.cz/results/60fe62793344929625336c27
8.10.2021 14:51:59
Martin Kopp:  Ahoj, nemůžu pořád najít výsledky z nedělního běhu...
6.10.2021 11:26:24
Kuba Ž.:  Díky za super organizaci závodu na Svatobor. Moc pěkný to bylo!
4.10.2021 10:56:30
Dlouhán:  Memoriál má délku 5 km a převýšení 370 m
25.9.2021 08:46:28
Stanislav Pilík:  Omlouvám se, neuvedl jsem závod. Šlo mi o délku trati, případně převýšení u běhu do vrchu Memoriál Evy Hrabové 3.10.2021
24.9.2021 21:21:34
Ducháček to Stanislav Pilík:  Dobrý den, pokud se jedná o MTB maraton, tak v propozicích jsou uvedeny délky obou tras i jejich převýšení http://www.mtb-susice.cz/2013-svatobor-cup-propozice.html
24.9.2021 17:22:45
Stanislav Pilík:  Prosím vás, v propozicích mi chybí délka trati a případně převýšení.
24.9.2021 16:58:58
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: